GÜZELYALI KAMPÜSÜ

güneş

Çizgi Film Çocuk Evi 1995 yılında Güzelyalı’da çocukların ellerinden tuttu, onların bugünün gençleri, bireyleri, düşünürleri, iş kadınları ve iş adamları olma yolunda ilk adımı atmalarını sağladı.

27 yıldır ailesini büyüten Çizgi Film Çocuk Evi Güzelyalı Kampüsü vizyonuna ulaştı. Her biri özel; keşfetmeyi, eleştirel düşünmeyi ve cevapların peşine düşmeyi yaşam biçimi haline getiren; yaratıcı düşünebilen, özgüvenli ve sosyal; sorumluluk sahibi; doğayı, hayatı, hayvanları, sanatı seven; mutlu ve sevgi dolu bireyler yetiştirdi.

Güzelyalı’da şehrin merkezinde, İzmir’in kültür mirasını devam ettiren tarihi bir yalıda konumlanan Güzelyalı kampüsü çocuklara evin sıcaklığını ve aile şevkatini yaratıyor. Üniversiteden ve alanında uzman eğitimcilerden aldığı destek ve güçlü eğitim kadrosuyla 26 yıldır okul öncesi eğitimde İzmir’in öncü kuruluşlarından olmaya devam ediyor.

Güzelyalı Kampüsü 24 ay ile 6 yaş arası çocuklar için hafta içi saat 07:30 ile 18:00 arası yaz-kış eğitim vermektedir. Güzelyalı Kampüsü öğrencileri geziler düzenleyerek İnciraltı Kampüsündeki bahçemizde, hayvan dostlarımızla vakit geçirmekte, spor alanlarından ve yüzme havuzundan yararlanmaktadırlar.
BİZE ULAŞIN
GÜZELYALI KAMPÜSÜ

Mithatpaşa Cad. No:1023 Güzelyalı / İzmir
0232 285 72 25 / (0232) 224 28 11
info@cizgifilm.com.tr

 İLETİŞİM FORMU