İNCİRALTI KAMPÜSÜ

güneş

Bir yer düşünün! İçinde sadece doğanın seslerini barındıran, ruhunu taşıyan...Bitkileri ve hayvanlarıyla zengin... Yeşiliyle huzurlu... Bir ekip düşünün! Doğa kadar aktif, deneyimli, sistemli ve sevgi dolu...

İnciraltı Kampüsü; güzel yarınlar için sevilmesi ve korunması gereken iki en değerliyi; “çocuk ve doğa”yı bir araya getiriyor. Doğayla iç içe, kentin gürültüsünden, hava kirliliğinden uzak, bir o kadar da kent merkezine yakın mesafede; İnciraltı’nda, 13 dönüm arazi üzerine kurulan Kampüs; 24 ay ile 6 yaş arası çocuklara, çok farklı, yenilikçi, eğlenerek öğreten, büyüklerin yeniden çocuk olmak isteyecekleri kadar güzel ve ayrıcalıklı bir eğitim sunuyor.

İzmir’de bu konseptte ve büyüklükte tek çocuk evi olan Çizgi Film Çocuk Evi İnciraltı Kampüsü;

Kocaman bir bahçeye, içerisinde meyve ağaçları, tarım bahçeleri ve seralar ile çocukların Kampüs içinde gezebilecekleri midilli atları, ördekler, Heide’nin keçilerinden Sannen keçileri, kuzular, tavuklar, horozlar, civcivler ve tavşanlar ile çeşit çeşit kuşlara sahiptir.

İçerisinde birbirinden farklı oyun alanları, eğitim ve etkinlik uygulamaları için değişik konseptlerde sınıflar, minik aşçılarımız için özel mutfak, müzik ve ritim çalışmalarımız için piyano ve müzik aletleri ile bale, dans ve yoga derslerimiz için dans stüdyosu bulunmaktadır.

Kampüs bahçesinde çocukların profesyonel antrenörler eşliğinde ders aldıkları Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası ve mini futbol alanı da yer almaktadır.

Çizgi Film İnciraltı Kampüsü hafta içi saat 07:30 ile 18:00 arası yaz-kış açıktır.
Temmuz ile Eylül ayları arasında çocuklar için hazırlanan yaz okulumuz yine İnciraltı Kampüsünde hizmet vermektedir.
BİZE ULAŞIN
İNCİRALTI KAMPÜSÜ

Şebnem Sok. No:1 İnciraltı / İzmir
(0232) 277 23 00 / (0232) 277 23 30
info@cizgifilm.com.tr

 İLETİŞİM FORMU